Společnost Pierburg s.r.o., člen skupiny Rheinmetall Automotive, přední světový výrobce v oblasti motorových dílů, zejména systémů pro snižování emisí a zvyšování výkonu motoru, hledá pro svůj rozvíjející se výrobní závod v Ústí nad Labem zaměstnance na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Co od Vás požadujeme :

- střední nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
- praxi v oblasti účetnictví min. 3-5 let
- velmi dobrou znalost účetní a daňové legislativy ČR
- základní znalost IFRS
- aktivní znalost angličtiny nebo němčiny - denní komunikace po telefonu a po e-mailu
- velmi dobrou znalost MS Office (Excel), znalost Lotus Notes a SAP výhodou
- týmovost, pečlivost, flexibilita a schopnost samostatně posuzovat účetní operace
- proaktivní přístup , racionální řešení problémů, analytické myšlení
- ochotu se dále vzdělávat

Co budete dělat:

- zodpovídat za oblast pohledávek (spolupráce s centrální účtárnou, reporting, účtování dobropisů a opravných položek k pohledávkám)
- zajišťovat přefakturaci nákladů na dodavatele/ zákazníky (reklamace atd.)
- účtovat speciální - hedgingové operace, provádět korekce v oblasti zásob
- vést roční inventarizaci zásob za účtárnu
- připravovat podklady pro audit a daňové kontroly

Co Vám nabízíme:

- různorodou práci v příjemném kolektivu
- široký systém zaměstnaneckých benefitů vyplývajících z Kolektivní smlouvy
- účast na odborných školeních a jazykových kurzech
- možnost dlouhodobého odborného i osobnostního rozvoje (hard i soft skills)
- flexibilní pracovní dobu

Nástup možný od 1.4.2019 nebo dohodou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K Pierburgu 455/1, 400 01  Ústí nad Labem-Předlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Němčina (pokročilá)

Zadavatel

Pierburg s.r.o.

Kontakt

Pavel Kudlička
K Pierburgu 1
400 04  Ústí nad Labem-Trmice
Česká republika

Kontakty